REGION – Casting na Miss Jury

13.11.2019, 11:21

Chciałabyś zdobyć koronę i tytuł najpiękniejszej mieszkanki Jury, a możne znasz dziewczynę, która zasługuje na tytuł Miss Jury?  Jeśli tak, to koniecznie wybierz się, lub zabierz swoją przyjaciółkę 15 grudnia do Koziegłów gdzie przeprowadzony zostanie casting do konkursu Miss Jury 2020 oraz Miss Nastolatek Jury 2020. Zwycięstwo na poziome regionalnym może zapienić szansę na zdobycie korony Miss Polski. 

Konkurs odbywa się etapowo. Pierwsze eliminacje organizowane są na poziomie regionalnym tzn. naszego regionu Jury, następnie wyłonione kandydatki otrzymują zielony bilet tzn. przepustkę, która upoważni do wystartowania w dalszym etapie w Wyborach Miss Śląska. Dalej odbywają się ćwierć finały półfinały i finały Miss Polski.

-wyjaśnia Renata Garleja, Dyrektor MGOPK w Koziegłowach.

W castingu, który odbędzie się 15 grudnia o godzinie 14.00 w Sali Widowiskowej MGOPK w KOziegłowach udział mogą wziąć nastolatki w przedziale wiekowym 14-18 lat (Miss Nastolatek Jury) oraz dziewczyny w wieku od 18 do 27 lat (Miss Jury).

Do Komisji Konkursowej Miss Jury zaproszono: Dominika Konarska Miss Śląska 2019, Magdalena Michalska Miss Polski Nastolatek 2019, Krzysztof Dolina Dyrektor Miss Śląska -Miss POLSKI, Dawid Domaradzki Dyrektor Miss Śląska-Miss Polski, Artur Dobrowolski Tancerz klasy S w stylu standart i latynoamerykańskim.

Z uwagi na zasięg działania stworzono specjalną stronę internetową www.missjury.pl, na której kandydatki mogą zgłosić chęć udziału w konkursie.  Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.
Partnerzy