Koncert Charytatywny „Nasze marzenia”

20.02.2023, 12:01

19 lutego w sali widowiskowej Miejsko Gminnego Centrum Kultury Sport i Turystyki w Siewierzu odbył się Koncert Charytatywny pod nazwą „Nasze marzenia”, zorganizowany przez Stowarzyszenie Bank Życzliwych Serc w Siewierzu.

Koncert swoją osobą zaszczycili między innymi Wicestarosta Będziński Dariusz Waluszczyk, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Będzińskiego Jan Mucha oraz Zasępca Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Damian Dawczyński.

Jako pierwszy na scenie zaprezentował się Zespół Encanto działający przy Miejsko Gminnym Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu.

Koncerty Charytatywne organizowane przez Bank Życzliwych Serc w Siewierzu są okazją do wręczenia statuetek anielskich.

Wręczono również dwa wyjątkowe podziękowania. Jedno trafiło na ręce Ireny Kmiecik, scenarzystki od lat związanej z Bankiem Życzliwych Serc. Drugie w imieniu burmistrza odebrał zastępca Damian Dawczyśnki.

Po podziękowaniach na scenie ponownie zaprezentował się Zespół Encanto, który wraz ze wszystkimi podopiecznymi oraz przyjaciółmi Banku Życzliwych Serc wykonali utwór Możesz Wszystko.

Tegoroczną edycję koncertu poprowadzili Marcin Machura oraz Olga Myrta.

Już nieodzowną częścią koncertu jest występ Hani Brzozowskiej, która zadebiutowała na koncercie w wieku 3 lat i od 6 lat co roku wspomaga podopiecznych Banku swoimi występami.

Ostatnim artystom jakiego siewierska publiczność mogła ujrzeć tego wieczoru, była Zuzia Pycia, wokalistka pochodząca z Wojkowic Kościelnych.

Siewierzanie ponownie wykazali się wielką empatią oraz hojnością.
Łączna kwota jaką zebrano zarówno w czasie licytacji jak i całego koncertu to 17,360 złotych. Gratulujemy.

Partnerzy