REGION – Kolej na ferie

22.01.2019, 10:45

Koleje Śląskie oraz Marszałek Województwa Śląskiego zachęcają do skorzystania ze specjalnej oferty, która będzie obowiązywała w trakcie ferii zimowych. Od 9 do 24 lutego dzieci i młodzież będą mogły podróżować pociągami śląskiego przewoźnika zupełnie za darmo.


Fot: Koleje Śląskie

Darmowe przejazdy będą obowiązywać na wszystkich trasach z wyjątkiem odcinka przygranicznego Chałupki -Bohumin. Aby skorzystać z bezpłatnej podróży pociągami Kolei Śląskich wystarczy w przypadku uczniów (szkół podstawowych, gimnazjalnych, branżowych i średnich) zabrać ze sobą ważną legitymację szkolną, a w przypadku podróży z przedszkolakiem dokument potwierdzający wiek dziecka.

Koleje Śląskie mają w swojej ofercie połączenia z takimi miejscowościami jak: Bielsko-Biała, Zwardoń, Ustroń, Wisła czy Zakopane. Takie górskie kierunki co roku cieszą się niesłabnącą popularnością w okresie ferii zimowych.

Szczegółowe informacje na temat akcji „Kolej na ferie” znajdziecie na stronie kolejeslaskie.com, pytania można zadawać też pod nr tel. 32 479 55 55.

Partnerzy